Protokół https

Strony internetowe

Projektowanie, tworzenie i administracja

Oferta na tworzenie stron internetowych

Tworzymy nowoczesne strony internetowe w najnowszych technologiach, stawiając przede wszystkich na wydajność i szybkość działania, jak również oryginalny wygląd podążając za aktualnymi trendami. Ty decydujesz czy zbudujemy Twoją nową stronę w oparciu o gotowy projekt, czy cały proces projektowania strony przejdziemy od początku do końca wspólnie. Opracujemy dla Ciebie projekt i zadbamy, aby właściwie dopasował się do wartości i charakteru Twojej firmy.

Cechy i funkcje oferty

Nowoczesne strony

Nowoczesne strony

Podążamy za trendami, budujemy nowoczesne strony internetowe w dopasowując design i najnowsze technologie
Responsywność

Responsywność

Nasze projekty są dostosowane do wszystkich wielkości ekranów i wyświetlają się poprawnie na urządzeniach mobilnych i desktopowych.
Wydajność

Wydajność

Budujemy w oparciu o najnowsze technologie i w zgodzie z praktykami czystego kodu, dzięki temu przekłada się to na szybkość działania strony.
CMS

CMS

Zapewniamy integrację z systemem zarządzania treścią, dzięki któremu klient ma możliwość dodawania treści na stronę lub bloga.
SEO

SEO

Przygotowujemy stronę w zgodzie z wytycznymi zasadami SEO, zajmiemy się również samym pozycjonowaniem stworzonej strony internetowej.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wdrażamy certyfikaty SSL w celu zabezpieczenia strony internetowej i szyfrowaniu przesyłanych danych pomiędzy serwerem i użytkownikiem.
Social Media

Social Media

Integrujemy social media ze stroną dzięki czemu zwiększamy integralność i spójność w komunikacji, a także umożliwimy interakcje z użytkownikiem.
Administracja

Administracja

Zapewnimy opiekę posprzedażową nad stroną internetową, administrowanie, wprowadzanie poprawek i modyfikacji, oraz wymagane aktualizacje.
Animacje

Animacje

Wprowadzimy dynamikę i interakcję na stronie z pomocą animowanych elementów co zwiększa atrakcyjność i wygląd.
Oryginalny design

Oryginalny design

Chcemy, aby nasze projekty wpasowywały się w aktualne trendy światowe, ciągle szukamy nowych inspiracji, aby trafiać w najlepsze gusta.
Dostępność

Dostępność

Dostosowujemy strony dla wszystkich grup użytkowników, elementy budowane są według odpowiednich wytycznych dla dostępności.
Optymalizacja

Optymalizacja

Optymalizujemy każdy fragmentu napisanego kodu, jak również zdjęć i wszystkich elementów znajdujących się na stronie.
Prosta nawigacja

Prosta nawigacja

Intuicyjna i łatwa nawigacja to duża zaleta strony internetowej, staramy się aby była najprostsza i najbardziej przyjazna dla użytkownika.
Projekt

Projekt

Przygotowujemy poglądowy projekt przed przystąpieniem do budowy strony, aby poznać i uwzględnić wizualne wymagania klienta.

Proces realizacji

1

Przesłanie zapytania i analiza potrzeb

Analizujemy Twoje wymagania i potrzeby. Staramy się zrozumieć projekt oraz planujemy sposoby wdrożenia, uwzględniając konkretne życzenia.
2

Wycena projektu oraz ustalenie czasu realizacji

Po zapoznaniu się z projektem i zdobyciu wszystkich wymaganych informacji, wyceniamy realizacje zadania i ustalamy terminy poszczególnych etapów.
3

Podpisanie umowy

Po akceptacji ustalonych warunków następuje podpisanie umowy. Szczegóły dostosowujemy na spotkaniu.
4

Przesłanie potrzebnych materiałów oraz wpłacenie zaliczki

Po podpisaniu umowy należy wpłacić zaliczkę przez klienta oraz przesłać wymagane materiały do rozpoczęcia pracy, Jest to moment kiedy rozpoczynamy projektowanie.
5

Przesłanie projektu do oceny

Po przygotowaniu projektu przesyłamy projekt do akceptacji. Następnie wymieniamy informacje, analizujemy zmiany i poprawki prowadzące do ukończenia projektu.
6

Przesłanie projektu i rozliczenie

Po akceptacji i rozliczeniu projektu przesyłamy wszystkie pliki projektu lub umieszczamy je na hostingu, jeżeli będą takie ustalenia. W dalszym czasie jesteśmy w kontakcie i oferujemy pomoc.

Zrealizowane projekty

palety pruszcz gdański

Skup palet

Strona firmowa z blogiem

działki za miastem

Dzialki za miastem

Strona firmowa z wyszukiwarką działek na sprzedaż

azsawfis

KS AZS AWFiS

Strona internetowa Klubu Sportowego

sendei

Sendei

Strona firmowa

markraft

Markraft

Strona firmowa

epack

Epack

Sklep internetowy z blogiem

executivesearch24

Executivesearch24

Strona internetowa z ogłoszeniami o pracy

Logo Giedeé